HYLLBORD med MARMORSKIVA samt STOL, 18/1900-tal.

280544. HYLLBORD med MARMORSKIVA samt STOL, 18/1900-tal.

Hyllbord, längd 43, bredd 40, höjd 75,5 cm.
Stol, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, fläckar, slagmärken, brodyrsläpp på stol, stol ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol, sitthöjd 43 cm.

Antal besök: 834