TEODOLITER, 2 st, mässing, FR. J. BERG, Stockholm, tidigt 1900-tal.

280506. TEODOLITER, 2 st, mässing, FR. J. BERG, Stockholm, tidigt 1900-tal.

Längd 36,5 cm.

Slitage. Enstaka bucklor. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 36,5 cm.

Antal besök: 902