BILYXA, 1800-tal.

BILYXA, 1800-tal.
280496. BILYXA, 1800-tal.

Total längd ca 78 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
280496. BILYXA, 1800-tal.

Total längd ca 78 cm.

Antal besök: 2 782