AXEL LIND. "Wintry sunset, Atlantic", olja på duk, signerad.

280462. AXEL LIND. "Wintry sunset, Atlantic", olja på duk, signerad.

45 x 54 cm.

Bucklig duk.

Axel Lind (1907–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Bucklig duk.

Axel Lind (1907–2011)

Antal besök: 1 710