Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
STEN STURE SANDGREN. olja på pannå, kustmotiv, signerad Sandgren.
280421. STEN STURE SANDGREN. olja på pannå, kustmotiv, signerad Sandgren.
30 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 40 cm.
Herrljunga Auktionsverk
11 305