Göteborgs Auktionsverk
Belysning & Lampor
Ljusstakar
ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, barock stil, 1900-tal.
280385. ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, barock stil, 1900-tal.
Mässing, höjd 38 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mässing, höjd 38 cm.
Slitage.
Göteborgs Auktionsverk
873