PARTI TAVLOR, 3 st, olja på duk/pannå, signerade, bl. a Alwin Dahl.

280365. PARTI TAVLOR, 3 st, olja på duk/pannå, signerade, bl. a Alwin Dahl.

Olja på uppklistad duk, fiskare, signerad CH, 16x24 cm.
Olja på duk, gård, signerad Maj T-G ? 22x32 cm.
Olja på pannå, "Torp Skåne", signerad Alwin Dahl, 26x31 cm.

Bruksskick.
Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Gulnad.

Antal besök: 727