KAFFESERVISER, 75 delar, Karlskrona Porslinsfabrik och Bavaria 1900-tal.

280346. KAFFESERVISER, 75 delar, Karlskrona Porslinsfabrik och Bavaria 1900-tal.

Kaffeserviser från KP samt Bavaria.
1 + 1 Kaffekanna
1 + 1 Sockerskål
1 + 1 Gräddkanna
12 + 12 Assietter
11 + 11 Kaffekoppar
11 + 12 Kaffefat.

Bruksslitage. En assiett med spricka. Sockerskål med skada på hänkel.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 + 1 Kaffekanna
1 + 1 Sockerskål
1 + 1 Gräddkanna
12 + 12 Assietter
11 + 11 Kaffekoppar
11 + 12 Kaffefat.

Antal besök: 2 234