Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
SVEN JOANN. "Trädgårdsodling på Roms Campagna". Olja på pannå, signerad.
280330. SVEN JOANN. "Trädgårdsodling på Roms Campagna". Olja på pannå, signerad.
40 x 71,5 cm.
Någon minimal fläck.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 71,5 cm.
Någon minimal fläck.
Växjö Auktionskammare
2 536