Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
LARS BOOBERG/MILLHED. Akvarell, signerad o daterad 1979.
280310. LARS BOOBERG/MILLHED. Akvarell, signerad o daterad 1979.
22x30 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
22x30 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 610