Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Ryttare med kvinna, olja på duk, möjligen signerad Jerzy Kossak?
280302. OKÄND KONSTNÄR. Ryttare med kvinna, olja på duk, möjligen signerad Jerzy Kossak?
14X25 cm.
NÅGOT SMUTSIG.
Gör en kostnadsfri värdering!
14X25 cm.
NÅGOT SMUTSIG.
Garpenhus Auktioner
1 111