PABLO PICASSO (1881-1973). EFTER. Le Visage de la Paix.

280256. PABLO PICASSO (1881-1973). EFTER. Le Visage de la Paix.

Granolitografi i passepartout, signerad nedre högra i tryck, daterad 5.12.50 och numrerad nr. XIII, nedan med blyerts, i samlarutgåva av 2000 exemplar numrerad 1712/2000.
40 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 2 492