KIKARE, 2 st, en teaterkikare från Chevalier Paris och en omärkt.

280184. KIKARE, 2 st, en teaterkikare från Chevalier Paris och en omärkt.

En st teaterkikare med dekorativ gravyr från Chevalier Paris, 1900-talets början.

En kikare i svartmålad metall med läderband, 1900-tal. Omärkt.

Teaterkikare bär en buckla
Större kikare har något smutsiga linser, och trasigt skydd.
Repor
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teaterkikare bär en buckla
Repor
Bruksslitage.

Antal besök: 1 570