BORD, teak, 1950/60-tal.

BORD, teak, 1950/60-tal.
280152. BORD, teak, 1950/60-tal.

Längd 65 cm
Bredd 45 cm
Höjd 51 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 65 cm
Bredd 45 cm
Höjd 51 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 764