PARTI KERAMIK, 4 delar, ungsfasta former, Pillivuyt & Höganäs.

280142. PARTI KERAMIK, 4 delar, ungsfasta former, Pillivuyt & Höganäs.

2 st runda former med små handtag, märkta Pillivuyt Porcelaine, France. Diameter 18 cm.
1 st oval form, märkt Pillivuyt Porcelaine, France. Längd 26 cm.
1 rektangulär form, märkt Höganäs Keramik, 26x34 cm.

Repor
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor
Bruksskick.

Antal besök: 1 092