KATJA OF SWEDEN. Stickad tröja, 1960-70-tal.

280131. KATJA OF SWEDEN. Stickad tröja, 1960-70-tal.

Längd 85 cm till krage.
Uppskattad storlek 38-40.
Ej märkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 85 cm till krage.
Uppskattad storlek 38-40.
Ej märkt.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 209