DOCKOR, 2 st. Heubach Köppelsdorf och Schoenau & Hoffmeister, Tyskland, 1900-talets första kvartal.

280086. DOCKOR, 2 st. Heubach Köppelsdorf och Schoenau & Hoffmeister, Tyskland, 1900-talets första kvartal.

Heubach Köppelsdorf 250 11/0 längd 33 cm
Schoenau & Hoffmeister 1909 12/0 längd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 372