Tallrik, "Julpoesi", Rörstrand, diameter 25 cm 2 muggar, "Julpoesi", Rörstrand, höjd 9 cm Figurin, Fågel, Bing & Gröndahl, höjd 7 cm 4 figuriner, märkta, höjd 11-14 cm.
Bruksslitage. Nagg på spetsar.