BOK."Konung Carl den XII:tes Historia", Jöran A Nordberg, (P. Momma) Stockholm 1740.

280046. BOK."Konung Carl den XII:tes Historia", Jöran A Nordberg, (P. Momma) Stockholm 1740.

Första delen.

Slitage, fläckar och skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Första delen.

Antal besök: 742