SABEL, dekor i form av lejon, 1800-tal.

28003. SABEL, dekor i form av lejon, 1800-tal.

Graverad klinga, längd ca 91 cm.

Slitage, saknar balja.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, saknar balja.

Antal besök: 1 334