279991. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Akvareller 2 st, porträtt och självporträtt, monogramsignerade, daterade -85.
40x30 cm.
Porträtt av Ingemar Håkansson, make.
Ej examinerade ur ram, ett glas sprucket.
Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)