Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GÖSTA FALCK. "Samekvinna". Olja på duk, signerad.
279986. GÖSTA FALCK. "Samekvinna". Olja på duk, signerad.
Ca. 63x43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 63x43 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 351