VIKSKÄRM, 1900-tal.

VIKSKÄRM, 1900-tal.
279981. VIKSKÄRM, 1900-tal.

Total längd 182, höjd 152 cm.

Slitage, fläckar på tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!
279981. VIKSKÄRM, 1900-tal.

Total längd 182, höjd 152 cm.

Slitage, fläckar på tyget.

Antal besök: 917