Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
RINO AXELSON. Olja på duk, signerad och daterad 1918.
279976. RINO AXELSON. Olja på duk, signerad och daterad 1918.
Ca. 50x68 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 50x68 cm.
Smärre fläckar.
Gomér & Andersson Linköping
1 813