KOLONNSKÅP, ett par, tidigt 1900-tal.

279939. KOLONNSKÅP, ett par, tidigt 1900-tal.

Längd ca 63, bredd ca 32, höjd ca 202 cm.

Slitage, färgsläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgsläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 032