LAGE LINDELL. Figurkomposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 29/3.

279933. LAGE LINDELL. Figurkomposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 29/3.

ca 78 x 105 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lage Lindell (1920–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 78 x 105 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lage Lindell (1920–1980)

Antal besök: 820