GLAS- och KERAMIKFÖREMÅL. Bland annat "Pomona", Rörstrand. 1900-tal.

279930. GLAS- och KERAMIKFÖREMÅL. Bland annat "Pomona", Rörstrand. 1900-tal.

Glöggmuggar, 8 st, Bo Fajans.
Fat, "Pomona", Rörstrand.
Kakfat, figurin, tallrik m.m.

m.m.

Nagg. Slitage. Hårsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glöggmuggar, 8 st, Bo Fajans.
Fat, "Pomona", Rörstrand.
Kakfat, figurin, tallrik m.m.

m.m.

Nagg. Slitage. Hårsprickor.

Antal besök: 562