PARTI teak och keramik, 3 delar, bl a burk "Frits Friska Fisk" Nr 22/1, Anita Nylund, Jie, Gantofta.

279888. PARTI teak och keramik, 3 delar, bl a burk "Frits Friska Fisk" Nr 22/1, Anita Nylund, Jie, Gantofta.

Bricka i teakfanér, längd 55 cm
Stämplad Jie, Gantofta, Sweden, Till er tjänst Madame
Skål i valnöt, diameter 21x19 cm
Keramikburk med trälock, från serien "Vår lilla stad", Jie, Gantofta.

Bruksslitage, märken
Jie-bricka med skada på kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken

Antal besök: 1 690