ARKIVBILD, Dwight D. Eisenhower, daterat à tergo 1944.

279859. ARKIVBILD, Dwight D. Eisenhower, daterat à tergo 1944.

föreställande Dwight D. Eisenhower med fallskärmstrupperna innan D-dagen.
Daterad 1944, samt stämplad 1945 à tergo
Ca 19 x 24,5 cm.

Slitage, ytslitage, ifyllda skador, veck, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 19 x 24,5 cm.

Antal besök: 1 229