Bland annat kaffekoppar med fat, Gustavsberg.
Plåtburkar, Nils Johan
Skärbräde, "Pyro", Gustavsberg med mera.
Bruksslitage. Nagg på skärbräde.
Plåtburkar, Nils Johan