DIVERSE, 1900-tal.

279840. DIVERSE, 1900-tal.

Bland annat kaffekoppar med fat, Gustavsberg.
Plåtburkar, Nils Johan
Skärbräde, "Pyro", Gustavsberg med mera.

Bruksslitage. Nagg på skärbräde.

Gör en kostnadsfri värdering!
279840. DIVERSE, 1900-tal.

Plåtburkar, Nils Johan

Antal besök: 581