SABEL, M/1842-47 för kavalleriet, Sverige.

27981. SABEL, M/1842-47 för kavalleriet, Sverige.

Längd inkl balja ca 103 cm.

Slitage, smärre bucklor på baljan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd inkl balja ca 103 cm.

Antal besök: 2 038