VAGNSLYKTOR, 1 par, 18/1900-tal.

279787. VAGNSLYKTOR, 1 par, 18/1900-tal.

Med mässingsdetaljer. Höjder: 55 cm
Medföljer två armaturer i smide.

Bruksslitage, lös ring på en lykta.
Senare elektrifiering, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 896