Glasföremål med silverdetaljer.
2 st flaskor med knopp, totalhöjd 23 - 33 cm.
1 st ruska/vas, höjd 23,5 cm.
1 st vas med handtag, höjd 15 cm.
1 st serveringsbricka, nysilver, längd 40 cm.
1 st salladstång, silver, längd 16 cm.
Bruksslitage, repor.
1 st ruska/vas, höjd 23,5 cm.
Bruksslitage, repor.