PARTI GLAS samt SILVER, 6 delar, 1900-tal.

279721. PARTI GLAS samt SILVER, 6 delar, 1900-tal.

Glasföremål med silverdetaljer.
2 st flaskor med knopp, totalhöjd 23 - 33 cm.
1 st ruska/vas, höjd 23,5 cm.
1 st vas med handtag, höjd 15 cm.
1 st serveringsbricka, nysilver, längd 40 cm.
1 st salladstång, silver, längd 16 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st ruska/vas, höjd 23,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 444