2795995. SKIVSPELARE, Technics SL-BD22D, samt tillbehör.
Technics skivspelare, FG servo Automatic Turntable system SL-BD22D.
Mått ca: 43x35,5x9,5 cm.
Tillbehör.
Fungerade vid enklare test och enligt kund, inga funktionsgarantier lämnas. repor på locket, bruksskick.