279575. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Monoprint/färgträsnitt, 3 st, signerade, daterad -91.
Träsnitt på akvarellgrund, "Samband" . "Svåger" "Golvad svåger".
24x26, 40x28, 36x28 cm.
Ej examinerade ur ram.