PETER DAHL. Färglitografi.

PETER DAHL. Färglitografi.
279536. PETER DAHL. Färglitografi.

Personer i landskap. Signerad och numrerad 40/1500 ex.
58x85 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

58x85 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 877