SVEN X:ET ERIXON. Blandteknik på papper, signerad o daterad 54.

279515. SVEN X:ET ERIXON. Blandteknik på papper, signerad o daterad 54.

Stadsmotiv. 21x30 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stadsmotiv. 21x30 cm.

Antal besök: 941