TAKARMATUR, Hegewald för Glössner.

279474. TAKARMATUR, Hegewald för Glössner.

Mässingsstomme. Ytterkupa med blästrad dekor av växtlighet. Innerkupa blästrad dekor. Signerad. Höjd ca 65 cm. Diameter ca 50 cm.

Bruksslitage. Små nagg. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 133