Stora Konstboken, Larousse Encyclopedia of Modern Art.
Roj Friberg, Matisse, Max Ernst, Rodin, Kandinsky, Hans Wigert m fl.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Varierande slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!
Stora Konstboken, Larousse Encyclopedia of Modern Art.
Roj Friberg, Matisse, Max Ernst, Rodin, Kandinsky, Hans Wigert m fl.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Varierande slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!