Auktionshuset Kolonn
Mynt, Medaljer & Frimärken
ETNOGRAFIKA, 6 delar, bland annat koger, spjutspets, 1900/2000-tal.
279416. ETNOGRAFIKA, 6 delar, bland annat koger, spjutspets, 1900/2000-tal.
Längd 57 - 82 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 57 - 82 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
631