Goya, Rouault, Picasso, Vermeer, Klee, Gaugin, Rembrandt, Bacon, Malevich, Otte Sköld, Munch m fl.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Varierande slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!
Goya, Rouault, Picasso, Vermeer, Klee, Gaugin, Rembrandt, Bacon, Malevich, Otte Sköld, Munch m fl.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Varierande slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!