Chagall, Renoir, Manet, Cezanne, Munch, Hopper, Klee, Matisse, Picasso, Dahl m fl.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Varierande slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!
Chagall, Renoir, Manet, Cezanne, Munch, Hopper, Klee, Matisse, Picasso, Dahl m fl.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Varierande slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!