BÖCKER, 10 st, Tusen och en natt, 6 band, Lars Lerin, Sveriges Historia m fl.

Auktionen är avslutad, men kanske gillar du följande föremål?

 

Bilder

279400. BÖCKER, 10 st, Tusen och en natt, 6 band, Lars Lerin, Sveriges Historia m fl.

Beskrivning

Nordstedts Sveriges Histora, Magnus Gabriel de la Gardie, Lars Lerin, Mot kvällen uppklarnande, Porträttgalleri från Skaraborgs län. Tusen och en natt I-IV.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Budgivning

Har du något liknande att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering!
279400. BÖCKER, 10 st, Tusen och en natt, 6 band, Lars Lerin, Sveriges Historia m fl.

Beskrivning

Nordstedts Sveriges Histora, Magnus Gabriel de la Gardie, Lars Lerin, Mot kvällen uppklarnande, Porträttgalleri från Skaraborgs län. Tusen och en natt I-IV.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer

Hus
Leiflers Auktionshus
Antal besök: 917