EUGEN PERSSON. Olja på pannå, Blomsterstilleben, signerad.

279335. EUGEN PERSSON. Olja på pannå, Blomsterstilleben, signerad.

90 x 75 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 75 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 826