ELASTOLIN och LINEOL 6 ryttare och 8 till fots.

27930. ELASTOLIN och LINEOL 6 ryttare och 8 till fots.

7,5 cm skalan.

Många med skador, lagningar och färgförbättringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5 cm skalan.

Antal besök: 657