BORDSLAMPOR i glas och metall, 1 par, Malmö Metallvarufabrik AB, 1960/70-tal.

279290. BORDSLAMPOR i glas och metall, 1 par, Malmö Metallvarufabrik AB, 1960/70-tal.

Två lampor i metall med tre glaskuber. Gula skärmar medföljer.
Höjd 36 cm
Höjd med skärm 58 cm.

El ej funktionstestad
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm
Höjd med skärm 58 cm.

El ej funktionstestad
Bruksslitage.

Antal besök: 2 104