SALONGSMÖBEL, 7 delar, nyrokoko, 1900-tal.

279248. SALONGSMÖBEL, 7 delar, nyrokoko, 1900-tal.

Soffans längd ca 140.
2 fåtöljer bredd 63, djup 65, höjd 79.
3 stolar höjd 88.
Bord 90x58, höjd 66 cm.

Bruksslitage, en stol något ranglig, bordet med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd ca 140.
3 stolar höjd 88.
Bord 90x58, höjd 66 cm.

Antal besök: 971