SOFFA samt FÅTÖLJER, 4 st, 1800/1900-tal.

279243. SOFFA samt FÅTÖLJER, 4 st, 1800/1900-tal.

Fåtöljer höjd 77, soffa längd 150 cm.

Slitage, skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador på klädsel.

Antal besök: 725