ARVID FOUGSTEDT. "Modigliani och Picasso". Etsning, signerade och numrerad 37/45.

279162. ARVID FOUGSTEDT. "Modigliani och Picasso". Etsning, signerade och numrerad 37/45.

Motivets mått ca 15,5 x 10 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 534